O Firmie

Kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą działająca w branży usług TSL (Transport-Spedycja-Logistyka)
Od samego początku swojego istnienia zajmujemy się transportem drogowym towarów i rzeczy na terenie Skandynawii. Przez cały czas staramy się podnosić jakość naszych usług, rozszerzać ofertę i inwestować w nowy sprzęt. Staramy się rzetelnie i profesjonalnie realizować powierzone zadania, a dzięki kompetentnemu zespołowi zatrudnionych ludzi nasza firma sprawnie realizuje przyjęte zlecenia. Oprócz personelu zajmującego się logistyką, spedycją i administracją, zatrudniamy doświadczonych kierowców posiadających pełne uprawnienia. Dzięki temu jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem na rynku usług transportowych.
Wszystkie ładunki, które przewozimy są ubezpieczone (OCP).
Niewątpliwym atutem jest zaplecze techniczne, czyli nowoczesna flota i podpisane kontrakty serwisowe.
Świadczymy usługi dla kontrahentów posiadających naczepy typu ‘firana’ chłodnie , kontenery oraz naczepy z ruchomą podłogą tz.‘walking floor’.
Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie mając na uwadze indywidualne potrzeby klienta, dlatego warto skorzystać z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności.
Zapraszamy do współpracy!

Flota

Organizując swoją flotę samochodową stawiamy przede wszystkim na niezawodność oraz ograniczenie kosztów powstałych podczas eksploatacji. Swoje wybory opieramy na wieloletnim doświadczeniu i milionach przejechanych kilometrów. Dysponujemy nowoczesną flotą spełniającą normę EURO 6.